14.01.2016

У Харкові затримано двох працівників АК «Харківобленерго» під час отримання хабара (фото)

Харківською місцевою прокуратурою №5 спільно з працівниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки НП України та за оперативного супроводу співробітників СБУ викрито на неодноразовому отриманні неправомірної вигоди двох працівників АК «Харківобленерго».

За словами керівника місцевої прокуратури Андрія Бугаєва, це перший результат новоствореної прокуратури у боротьбі з корупцією.
 
 «Часу на довгу підготовку у нас немає. В оновленому складі ми працюємо майже місяць, але професійний та злагоджений колектив дозволяє виконувати  поставлені завдання оперативно і чітко. Сьогодні під час отримання чергового траншу хабара був затриманий співробітник Обленерго», - відзначив А. Бугаєв.
 
Досудовим слідством встановлено, що двоє енергетиків у декілька траншів отримали від підприємця 6 тис. грн. за незаконне підключення приміщення до електропостачання.
 
Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 КК України – одержання неправомірної вигоди службовою особою.
 
Нині вирішується питання про оголошення підозри обом фігурантам та обрання запобіжного заходу щодо них у вигляді тримання під вартою.
 
 
 
Відділ зв'язків із громадськістю та
ЗМІ прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1087