20.02.2016

В одному з харківських вишів викрили схему вимагання грошей через благодійний фонд

Харківська місцева прокуратура № 4 спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в області викрили одного з керівників харківського вишу на системному вимаганні грошей зі студентів.

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, до прокуратури звернувся студент з заявою на те, що директор одного з харківських вишів вимагає від студентів кошти за допуск до захисту диплома.
 
«Хлопець на прийомі у прокуратурі розповів, що для того, щоб здати дипломну роботу для подальшого її захисту, необхідно отримати підпис від директора інституту. Однак, коли студент 6-го курсу звернувся за підписом, начальник повідомив, що візує  допуск до захисту диплома лише після наявності квитанції про добровільний внесок до фонду випускників», - зазначив В. Купріянов.
 
Сума внеску складала 1 тис. грн. Під час огляду кабінету директора інституту співробітники СБУ та прокуратури виявили близько 100 квитанцій про внески до фонду.
 
Освітянину оголошено підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою). До суду направлено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
 
Відділ зв'язків із громадськістю та
ЗМІ прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1836