06.03.2017

Прокуратура передала до суду справу вчительки, яка за 10 тис. доларів США намагалася продати 13-річну школярку

Прокуратура області направила до Харківського районного суду області обвинувальний акт стосовно педагога однієї з шкіл-інтернатів, яка продала свою ученицю.

Жінці інкримінується торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди, вчиненої щодо малолітнього (ч. 3 ст. 149 КК України).
 
Як розповів начальник відділу прокуратури області Ігор Чуб, жінка працювала у спеціалізованій школі-інтернаті для обдарованих дітей у м. Люботин Харківської області. Викладала українську та зарубіжну літературу. З родиною дівчинки вони мешкали на сусідніх вулицях. І саме завдяки вчительці дитина потрапила до школи-інтернату. Саме вона вмовила батьків віддати доньку до цього навчального закладу.
 
Одного дня вчителька залишила її після уроків на додаткове заняття, а потім попросила сходити до крамниці за печивом. Коли дитина повернулася, вона побачила біля школи дві машини. З машини визирнула вчителька та сказала, що у сусідньому авто - сестра дівчинки і вона нібито хоче з  нею поговорити. Дитина підійшла до автомобіля, де її чекали "покупці".
 
Прокуратура Харківської області спільно з слідчим управлінням ГУ нацполіції в області та працівниками карного розшуку затримали жінку "на гарячому" у листопаді 2016 року під час отримання 10 тис. доларів США за школярку.
 
Слід зазначити, що вчителька шукала покупців для дитини кілька місяців. Саме тоді вона і потрапила у поле зору правоохоронців.
 
Наразі підозрювана перебуває під вартою.
 
Максимальна санкція статті передбачає 15 років позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 3135