20.03.2018

Прокуратура звернулася до суду з вимогою повернути державі 8 га лісу, який передали у приватні руки під виглядом земель для ведення селянського господарства

Харківська місцева прокуратура №6 подала до Харківського районного суду області позовну заяву щодо визнання незаконними та скасування розпоряджень місцевої райдержадміністрації, визнання недійсними державних актів на право власності на земельні ділянки загальною площею майже 8 га та їх повернення у власність держави.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Андрій Яковлев, йдеться про землі на території Будянської селищної ради.
 
Розпорядженням голови місцевої райдержадміністрації земельні ділянки лісогосподарського призначення, які перебували у постійному користуванні державного підприємства "Жовтневе лісове господарство", всупереч вимогам чинного законодавства, безплатно надали у власність 4 громадян. Зокрема, ліс передали під виглядом земель запасу для ведення особистого селянського господарства. Жодних законних підстав для цього не було.
 
Новоспечені власники майже відразу продали ці ділянки за 320 тис. грн. громадянину, який має по-сусідству з лісом приватний будинок та хотів розширити свою ділянку.
 
Крім того розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем (ст. 364 КК України). Досудове розслідування триває. Прокуратура процесуально керує у кримінальному провадженні.Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2161