31.05.2018

Прокуратура процесуально керує у кримінальному провадженні щодо розтрати бюджетних коштів під час реконструкції саду ім. Шевченка

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191 КК України).

За даними досудового розслідування під час виконання робіт з капітального ремонту та реконструкції саду ім. Т. Г. Шевченка виявлені  факти розтрати коштів місцевого бюджету, вчинені службовими особами Департаменту комунального господарства Харківської міської ради спільно з посадовими особами суб’єктів господарювання шляхом завищення вартості товарів та виконаних робіт. Загальна сума договорів, підписаних з порушеннями, склала понад 7 млн. грн. Сума збитків, спричинених місцевому бюджету, встановлюється.
 
Слід зазначити, що моніторингом закупівель аналогічних товарів цим же Департаментом у травні і серпні минулого року встановлено, що вартість окремих товарів зросла у 2 рази.
 
Наразі досудове розслідування триває. 
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 781