11.02.2019

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про примусове лікування чоловіка, що погрожував вибухом на «Гоптівці»

Прокуратура направила до Дергачівського районного суду області клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру стосовно підозрюваного у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху (ч. 1 ст. 259 КК України).

Як розповів керівник Дергачівської місцевої прокуратури Андрій Кравченко, 24 жовтня минулого року на поліцейському пості поблизу с. Гоптівка 34-річний пасажир легковика погрожував підірвати себе. Чоловік повідомив поліцейським, що має при собі вибухівку та погрожував привести її в дію. Підозрюваний нібито вирішив піти з життя та «забрати з собою всіх охочих» з релігійних мотивів.

Через ймовірну загрозу вибуху правоохоронці на кілька годин перекрили рух автодорогою.

Під час проведення досудового слідства було призначено низку експертиз, у тому числі – психіатричну. За висновками експертів, підозрюваний, як на момент скоєння злочину, так і на сьогодні, не усвідомлює своїх дій та не може керувати ними. Тому потребує застосування  примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу.Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 311