08.05.2019

Дитина зламала хребта під час розваг у батутному комплексі. Прокуратура затвердила обвинувачення власнику атракціонів

Харківська місцева прокуратура № 4 направила до Московського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно власника батутного клубу в одному з торговельно-розважальних центрів.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, 39-річному чоловікові інкримінується службова недбалість (ч. 1 ст. 367 КК України).
 
На початку листопада 2017 року на батуті в зазначеному клубі зламав хребта 12-річний підліток. Під час розваг хлопець стрибнув з батута до ями з поролоновим наповнювачем. Одразу за ним стрибнула інша дитина, яка впала на потерпілого та тяжко травмувала. 
 
Як з’ясувалося під час слідства, на момент події черговий працівник залу залишив відвідувачів атракціону без нагляду та не роз’яснив правила безпечної поведінки. Більше того, зазначений робітник не мав необхідної кваліфікації, тому власник батутів взагалі не мав права допускати його до обслуговування клієнтів.
 
Якщо провина власника батутного клубу буде доведена в суді, йому загрожує до 3 років обмеження волі.
 
Матеріали, стосовно працівника атракціонів, що мав наглядати за дітьми, виділені в окреме кримінальне провадження.Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1650