28.05.2019

На третє коло: крадій, що спеціалізувався виключно на мобільних телефонах, отримав новий вирок

Фрунзенський районний суд м. Харкова визнав винним раніше неодноразово судимого за корисливі злочини 43-річного харків’янина у вчиненні низки крадіжок (ч. 2 ст. 185 КК України).

За інформацією начальника управління прокуратури області Тетяни Сотнікової, чергову серію крадіжок засуджений скоїв під час іспитового терміну за попереднім вироком. Суд врахував невідбуте покарання і призначив зловмиснику 4 роки та 3 місяці позбавлення волі.
 
Обставини справи:   

Влітку 2017 року зловмисник скоїв 8 крадіжок мобільних. Обвинувачений діяв за однією схемою. Чоловік видивлявся у натовпі людей з телефоном у руках. Потім пильно слідкував за діями власників майна, видивлявся куди майбутня жертва ховала мобільний та чекав слушного моменту, щоб непомітно його поцупити. Телефони витягав переважно із кишень та сумок.
 
Промишляв зловмисник у метро, в крамницях і кафе. Одного разу навіть вкрав особистий телефон у продавчині магазину з сигарами, витягнувши його з-за прилавку.
 
Загальна сума збитків склала понад 25 тис. грн.
 
Довідково:
 
Наразі вирок суду не є чинним, оскільки триває час на його апеляційне оскарження.Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1561