09.08.2019

Прокуратура затвердила обвинувачення підряднику, що незаконно заволодів бюджетними коштами під час ремонту автошляху

Чугуївська місцева прокуратура направила до Чугуївського міського суду обвинувальний акт стосовно 55-річного підприємця, підозрюваного у незаконному заволодінні бюджетними коштами під час ремонту доріг.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Євген Довжич, у 2015 році Есхарівська селищна рада уклала з одним з ФОП м. Харкова договір на ремонт автодороги загального користування.
 
Як встановило слідство, підприємець вніс до офіційних документів неправдиві дані щодо вартості виконаних робіт і витрат. Таким чином підрядник незаконно заволодів майже 230 тис. грн. бюджетних коштів.
 
За скоєння злочинів, передбачених ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України (привласнення чужого майна у великих розмірах, службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) чоловіку загрожує до 8 років позбавлення волі.
 
Наразі прокуратура також звернулася до суду з позовом про стягнення з обвинуваченого незаконно привласнених коштів. З метою забезпечення цивільного позову за клопотанням прокуратури на майно фігуранта провадження накладено арешт.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 868