24.10.2019

Побиття пенсіонера в харківському трамваї: екс-поліцейському повідомлено про підозру

Прокуратурою Харківської області спільно зі слідчими теруправління ДБР, розташованого в м. Полтаві повідомлено про підозру колишнього дільничного офіцера поліції Слобідського ВП ГУНП в Харківській області за фактом вчинення хуліганських дій (ч. 1 ст. 296 КК України).

Як повідомив прокурор відділу Андрій  Лисокобилка, 30 липня цього року у Харкові працівник поліції, перебуваючи в якості пасажира, у вільний від роботи час, займав місце для осіб з інвалідністю в салоні трамваю маршруту № 5 та маючи умисел на вчинення хуліганських дій, безпричинно став  голосно висловлюватися грубою нецензурною лайкою на адресу жінки з інвалідністю, яка попрохала його надати їй сидяче місце в салоні трамваю. На зауваження громадян поліцейський не реагував.

Побачивши неправомірну поведінку вказаного громадянина, до нього звернувся 68-річний пенсіонер та зробив йому усне зауваження, щодо некоректної поведінки молодика, а також запропонував йому надати сидяче місце жінці – інваліду, яке він займав.

Поліцейський, замість того, щоб надати особі похилого віку сидяче місце в громадському транспорті та уникнути конфліктної ситуації, почав наносити удари кулаками в обличчя пенсіонеру.

Цими діями працівник поліції завдав пенсіонеру легких тілесних ушкоджень, які спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді  штрафу від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п'яти років.

Наразі досудове розслідування триває.
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1748