18.05.2011

Органами прокуратури Харківської області порушено кримінальну справу за фактом безпідставної невиплати заробітної плати на ДП «ХЕМЗ»

Прокуратурою Московського району м. Харкова із залученням фахівців територіальної державної інспекції праці у Харківській області проведено перевірку державного підприємства «Харківський електромеханічний завод».

Встановлено порушення вимог ч.1 ст.115 Кодексу Законів про працю України. Заробітна плата працівникам підприємства виплачується несвоєчасно, не в терміни, визначені колективним договором. Станом на 1 травня поточного року заборгованість з виплати заробітної плати перед 532 працівниками з лютого 2009 року по березень 2011 року становила 5 млн. 595 тис. грн., при цьому  за період з листопада 2010 року по березень 2011 року  не виплачено більше 3,5 млн. грн.
 
Тим часом на рахунки та до каси підприємства надійшло 12 млн. 762 тис. грн., з яких на виплату заробітної плати використано лише близько 5 млн. грн.
 
За вказаним фактом прокуратурою району порушено кримінальну справу за ч.1 ст.175 Кримінального кодексу України (безпідставна невиплата заробітної плати).
 
Начальник відділу захисту
конституційних прав і свобод громадян
та інтересів держави
прокуратури Харківської області
радник юстиції                                                                               Ігор Білодід

кількість переглядів: 76310