27.09.2016

Встановлено особу виробника сурогатного алкоголю, від вживання якого смертельно отруїлося 18 людей (фото)

Прокуратура Харківської області спільно зі слідчими ДФСУ та працівниками УСБУ в області встановили особу виробника сурогатного алкоголю, від вживання якого померло 18 та госпіталізовано 22 людини.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Артур Оганнісян, скоріш за все, виробником є 27-річний харків’янин.
 
«Сьогодні у Харкові слідчі фіскальної служби разом з прокурорами провели 3 обшуки у місцях, де імовірно виготовляли сурогатний алкоголь. Вилучено понад 4 тонни спиртовмісної рідини. У виявленому цеху підроблений алкоголь розливався як у тетропаки, так і в скляні пляшки. Вилучене направлено на експертизу», - розповів А. Оганнісян.
 
Також, за його словами, встановлено ймовірний канал поставки сировини для виготовлення контрафактної продукції. Це один із сусідніх з Харківщиною регіонів.
 
Нагадаємо, досудове розслідування проводиться за фактом незаконного виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння людей (ч. 3 ст. 204 КК України).
 
На даний час зафіксовано 18 летальних випадків у чотирьох районах області (Вовчанський, Харківський, Ізюмський, Борівський). Ще 22 мешканці цих районів перебувають у лікарнях.
 
 
 
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1849