29.01.2018

Харків'янка, що підозрюється у замовному вбивстві зятя, чекатиме суду за гратами

Червонозаводський районний суд м. Харкова задовольнив клопотання прокуратури області та взяв під варту на 60 діб без права внесення застави 62-річну харків'янку, яку підозрюють у замовному вбивстві з корисливих мотивів колишнього зятя (ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п.п. 6, 11, ч. 2 ст. 115 КК України).

Нагадаємо, за даними слідства, у 2015 році донька та зять підозрюваної розлучилися. З того часу і до сьогодні колишнє подружжя через суди ділило майно та опіку над спільною дитиною. Стосунки були конфліктними. Наприкінці минулого літа теща вирішила "закрити питання". Тоді в неї і виник умисел убити колишнього родича.  Жінка через знайомих почала шукати людей з кримінальним минулим і врешті-решт познайомилася з раніше кілька разів судимим 32-річним чоловіком. З ним вона домовилася про вбивство. Однак чоловік звернувся до прокуратури та СБУ. З цього моменту за розвитком подій пильно стежили правоохоронці.
 
Перемовини йшли кілька місяців. Десь близько місяця спецпідрозділи СБУ і слідчі прокуратури тувалися до імітації злочину. Врешті-решт колишня теща дала виконавцю передоплату 1 розмірі 1,5 тис. доларів США. Головна умова виконання вбивства від замовниці - смерть має бути схожою на природну. Підозрювана розповіла виконавцю, що колишній зять приймає препарати. Тому кілер пообіцяв підмінити препарат, який вживав потерпілий, і той мав сам собі уколоти отруту.
 
24 січня на вул. Сумській водію нібито стало погано в автівці. Він викликав швидку. Дорогою до автомобіля лікарів втратив свідомість. 25 січня умовний вбивця прийшов на зустріч із замовницею та отримав другу частину грошей - 8,5 тис. доларів США. Таким чином життя чоловіка коштувало 10 тис. доларів США.
 
Підозрювана зі слідством не співпрацює. Свідчення не надає.
 
Наразі Досудове розслідування триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2856