13.06.2019

На Харківщині триває реалізація програми забезпечення доступності приміщень прокуратур для осіб з інвалідністю (фото)

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України на Харківщині прокуратура виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

Наразі всі відділи Дергачівської місцевої прокуратури облаштовані місцями для паркування автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Біля входу до приміщень прокуратур розміщено таблички, надруковані шрифтом Брайля, на яких міститься інформація про графік роботи прокуратури та години прийому громадян.
 
 
 
Крім того, особи із порушенням зору мають змогу почитати шрифтом Брайля окремі закони України та накази. Зокрема, Закон України «Про доступ до публічної інформації», Закон України "Про прокуратуру" тощо.
 
 
 
Нагадаємо, першим кроком реалізації програми стало облаштування будівлі прокуратури області пандусом та кнопкою виклику біля входу. На сьогодні будівлю прокуратури області максимально облаштували для безперешкодного відвідування осіб з інвалідністю.
 
 
 
Роботу, проведену прокуратурою на цьому напрямі, схвалила громадська організація «Креавіта» . У листі на ім’я прокурора області Юрія Данильченка, віце-президент організації Олена Шингарьова зазначила, що на сьогодні у приміщенні прокуратури області створені усі умови для безперешкодного відвідування будівлі особами з інвалідністю та іншими представниками маломобільних груп населення. Від імені громадської організації вона висловила вдячність за створення доступності приміщення прокуратури.
 
 
 
З метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливості нарівні з іншими громадянами вести повноцінний спосіб життя, відповідно до індивідуальних особливостей, необхідні заходи впроваджуються у приміщеннях всіх місцевих прокуратур.Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 270