05.08.2019

Напад на турецького бізнесмена закінчився в’язницею. Прокуратура довела в суді вину двох розбійників

Київський районний суд м. Харкова визнав винними двох харків’ян у вчиненні розбійного нападу  за попередньою змовою групою осіб із погрозою застосування насильства, поєднаного із проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).

Як розповів керівник Харківської місцевої прокуратури №2 Олександр Фільчаков, суд призначив 26-річному зловмиснику покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років з конфіскацією майна. Другому – 21-річному раніше судимому за майнові злочини співучаснику – 7,5 років позбавлення волі.
 
«Прокуратура довела в суді, що у травні 2018 року троє чоловіків, вступивши у злочинну змову, скоїли розбійний напад на 36-річного бізнесмена з Туреччини. Вони одягнули маски та рукавички і проникли до квартири, в якій мешкав турок. На той час у помешканні перебував ще й товариш бізнесмена – 28-річний громадяни Азербайджану. Зловмисники, погрожуючи чоловікам предметом, схожим на пістолет, зв’язали їх мотузками та скотчем і вимагали розповісти, де господар зберігає гроші. Проте виявилося, що у квартирі бізнесмена є лише близько 4 тис. грн. готівки. Зловмисники забрали гроші та обшукали приміщення.  Вони знайшли та забрали з собою мобільний телефон «Apple Iphone 7», годинники марок «Patek Philippe» та «Danier Chin», брендову спортивну куртку та шкіряний ремінь. Після цього розбійники втекли з місця злочину», - розповів О. Фільчаков.
 
Довідково:
 
Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
 
Матеріали справи щодо третього співучасника злочину виділені в окреме провадження. Наразі вони знаходяться на розгляді суду.  
 


Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 591