05.09.2019

Неповнолітній хлопець ледь не позбавив життя сусідку через 30 гривень. Прокуратура затвердила обвинувачення

Дергачівська місцева прокуратура направила до Харківського районного суду обвинувальний акт стосовно  17-річного місцевого мешканця.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Ковальов, юнаку інкримінується замах на вбивство з корисливих мотивів та розбій  (ч. 2 ст. 15 п. 6 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України).
 
Подія трапилаcя наприкінці квітня цього року в одному з сіл Валківського району. 17-річний хлопець вночі через вікно пробрався до будинку сусідки. Жінка в цей час уже спала та не чула непроханого візитера. Неповнолітній злочинець кілька разів ударив жертву обухом сокири по голові, потім відшукав її гаманець, проте виявив у ньому лише 30 гривень.
 
Юнак забрав гроші й намагався знайти ще якісь цінності, проте в цей час прийшла до тями хазяйка оселі. Жінка почала голосно кричати, тому молодий сусід накинувся на неї з кулаками і бив, аж поки потерпіла не втратила свідомість.
 
Вважаючи, що розправився з сусідкою, злочинець втік з місця події.
 
Незважаючи на тяжкі травми, 37-річна жінка вижила. Злочинця ж затримали по «гарячих слідах». Юнак пояснив, що в такий спосіб нібито хотів помститися сусідці, яка напередодні не позичила грошей його родині.
 
Наразі за клопотанням прокуратури обвинувачений перебуває під вартою.
 
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1925