20.12.2019

Повідомлено про підозру службовцю митниці, дії якого завдали державі збитків на суму 540 тис. грн

Територіальним управлінням ДБР у м. Полтава під оперативним супроводом ГУВБ ДФС України та процесуальним керівництвом прокуратури Харківської області повідомлено про підозру службовій особі, яка своїми діями завдала державі збитків на суму 540 тис. грн (ч. 2 ст. 364 КК України).

Як повідомив начальник управління прокуратури області Іван Тарасов, встановлено, що головний державний інспектор одного з відділів Харківської митниці, посприявши у несплаті підприємством ввізного мита та податку на додану вартість, здійснив розмитнення обладнання за завідомо неправильним кодом класифікації товару.

Внаслідок дій вказаної особи державі завдано збитків на суму 540 тис. грн, що є тяжкими наслідками.

19 грудня 2019 року проведено обшуки, у результаті яких вилучено документи, що свідчать про вчинення службовцем кримінального правопорушення.

Вказаній особі повідомлено про підозру за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Санкція ч. 2 ст. 364 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
 
 Пресслужба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1642