23.01.2020

Посадовця ДФС та посередника затримано на хабарі (ФОТО, ВІДЕО)

Прокуратурою Харківської області спільно із слідчими ТУ ДБР, розташованому у м. Полтава, під оперативним супроводом ГУ БКОЗ СБУ викрито та затримано одного з керівників управління  ГУ ДФС у Полтавській області та посередника на отриманні неправомірної вигоди.

Як повідомив прокурор області Олександр Фільчаков, досудовим розслідуванням встановлено, що  у  грудні цього року у приміщеннях харківського підприємця, який займається оптовою торгівлею  та транспортними перевезеннями із-за кордону, проведено обшук слідчим ГУ ДФС України. Під час обшуку  вилучено 18 тис. доларів та товар вартістю приблизно 10 тис. доларів.
 
Посадовець, за ініциативою якого проводився обшук, запропонував «вирішити питання» щодо повернення вилученого майна, закриття кримінального провадження та надав контакт адвоката, який буде займатися цим питанням.
 
У подальшому, через невстановлені обставини, контактувати сказали не з адвокатом, а з одним із керівників управлінь ГУ ДФС у Полтавській області. У ході перемовин сума неправомірної вигоди зменшилася зі 150 тис. доларів до 85 тис. доларів. Гроші треба було передати особі, яка працює водієм в одному з приватних підприємств.
 
Після передачі коштів водія затримано в порядку ст. 208 КПК України. Після цього проведено обшуки на робочому місці одного з керівників управлінь ГУ ДФС України в Полтавській області.
 
Готується повідомлення про підозру посадовцю ГУ ДФС в Полтавській області та особі, яка була посередником в отриманні коштів.
 
Досудове розслідування та слідчі дії тривають. Прокуратура у суді буде клопотати про відсторонення від посади на час слідства посадовця ГУ ДФС в Полтавській області.
 
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Пресслужба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1707