05.08.2020

Зберігання контрафактного тютюну з метою збуту: вилучено продукції на 600 тис. грн (ФОТО)

Харківська місцева прокуратура № 5 здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом використання підроблених марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199 КК України).

За інформацією керівника місцевої прокуратури Олексія Лесенка, досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб, використовуючи підроблені акцизні марки, розповсюджує на території м. Харкова контрафактні тютюнові вироби, а в нежитлових приміщеннях, розташованих у м. Первомайський Харківської області, незаконно зберігаються контрафактні тютюнові вироби з метою подальшого збуту.

Під час обшуків, проведених 4 та 5 серпня 2020 року у складських приміщеннях у м. Первомайський, вилучено близько 40 тис. пачок цигарок з підробленими акцизними марками, а також незаконно отримані від реалізації контрафактної продукції грошові кошти — понад 40 тис. доларів США, 1,3 млн грн, майже 70 тис. рублів РФ. Приблизна вартість вилученої контрафактної продукції складає 600 тис. грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Основ’янського ВП ГУНП в Харківській області, оперативний супровід — Управління стратегічних розслідувань в Харківській області ДСР НПУ.

Слідчі дії тривають, встановлюється коло осіб, причетних до скоєння вказаного кримінального правопорушення та вирішується питання про повідомлення про підозру.
 
 
 
 
 
 
 Пресслужба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 304