Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.09.2023

Протидія злочинності в умовах воєнного стану: в окружних прокуратурах проведено координаційні наради (ФОТО)

Керівники Слобідської окружної прокуратури м. Харкова, Богодухівської, Харківської, Красноградської, Чугуївської окружних прокуратур Харківської області провели координаційні наради, присвячені обговоренню стану взаємодії територіальних органів правопорядку та зміцненню законності у регіоні.

У нарадах також взяли участь керівники правоохоронних органів, органів державної влади та місцевого самоврядування зазначених районів.
 
Присутні окреслили заходи, спрямовані на відновлення справедливості і притягнення до кримінальної відповідальності осіб, що вчинили злочини, а також обговорили механізм запобігання вчиненню кримінальних правопорушень.
 
Пріоритетні напрямки роботи органів правопорядку залишаються незмінними — це оперативне реагування на прояви зовнішньої агресії рф, викриття та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до співпраці з ворогом, протидія розкраданню гуманітарної допомоги.
 
Також не залишається поза увагою правоохоронців протидія корупційним злочинам, злочинам у бюджетній сфері, злочинам проти довкілля, злочинам у сфері незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин, злочинам життя і проти власності, а також захист інтересів держави у земельній сфері, забезпечення належного стану та готовності до укриття населення споруд цивільного захисту тощо.
 
За результатами проведених координаційних нарад визначено конкретні заходи, направлені на зміцнення законності та правопорядку.
 
 
 
 
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури

кількість переглядів: 1273