Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування

9 грудня 2017 року у спорткомплексі "Локомотив" відбулися фінальні ігри третього турніру з міні-футболу на Кубок пам’яті прокурора Харківської області Цесаренка  І. Г.

У змаганнях взяли участь 6 футбольних команд – прокуратури Харківської області, ради адвокатів області, військової прокуратури Харківського гарнізону, Харківського відділення Нотаріальної Палати України, ГУ ДФС в області та збірна судів Харківської області.

Після відбіркових зустрічей у фінал вийшли 4 команди: прокуратури області, військової прокуратури Харківського гарнізону,  Ради адвокатів області та  збірна судів.

Кубок виборола збірна судів Харківської області. Команда прокуратури Харківської області посіла друге місце. На третій позиції  -  адвокати.

Кращим гравцем турніру став  Іван Сук з команди прокуратури області. Кращим воротарем журі визнало Євгенія Чередника (збірна судів області), а кращим бомбардиром – Олега Єлецького (рада адвокатів області).

1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-33