Керівники місцевих прокуратур

Харківська місцева прокуратура №1

Керівник

Шевцова Катерина Володимирівна

Перший заступник

Омаров Аміл Азад огли

Заступник

Євтушенко Антон Сергійович

Заступник

Кравцов Віктор Ігорович

Начальник Холодногірського відділу

Жмутський Андрій Станіславович

 

Харківська місцева прокуратура №2

Керівник

Фільчаков Олександр Васильович

Перший заступник

Новіков Едуард Юрійович

Заступник

Анушкевич Володимир Ігорович

Заступник

Грюк Владислав Вікторович

Начальник Новобаварського відділу

Сільченко В’ячеслав Павлович

 

Харківська місцева прокуратура №3

Керівник

Скуратович Руслан Франакович

Перший заступник

Мирошник Ксенія Юріївна

Заступник

Коваленко Наталія Василівна

Заступник

Боровський Антон Вікторович

Начальник Немишлянського відділу

Пономаренко Андрій Олександрович

 

Харківська місцева прокуратура №4

Керівник

Купріянов Володимир Борисович

Перший заступник

Сапсай Андрій Володимирович

Заступник

Колесник Сергій Олександрович

Заступник

Діденко Оксана Олександрівна

 

Харківська місцева прокуратура №5

Керівник

Калюга Володимир Олександрович

Перший заступник

Даниляк Олексій  Степанович

Заступник

Невідомий Іван Костянтинович

Заступник

Казак Дмитро Ігорович

Начальник Слобідського відділу

Вакула Наталія Сергіївна

 

Харківська місцева прокуратура №6

Керівник

Яковлев Андрій Сергійович

Перший заступник

Хлистов Олександр Юрійович

Заступник

Зеленський Максим Сергійович

Заступник

Ломакіна-Невідома Оксана Андріївна

 

Дергачівська місцева прокуратура

Керівник

Кравченко Андрій Григорович

Перший заступник

Цимбалюк Олександр Вікторович

Заступник

Кушнаренко Олексій Васильович

Заступник

Ковальов Юрій Юрійович

Начальник Богодухівського відділу

Стеріоні Владислав Сергійович

Начальник Валківського відділу

 Пісоцький Володимир Олегович

Начальник Золочівського відділу

 Доброскок Олександр Миколайович

Начальник Краснокутського відділу

Моргай Артем Сергійович

 

Ізюмська місцева прокуратура

Керівник

Гальченко Станіслав Євгенович

Перший заступник Масельський Олександр Іванович

Заступник

Маркевич Дмитро Миколайович

Заступник

Михалік Олександр Ігорович

Начальник Борівського відділу

Дудник Валентин Вікторович

Начальник Дворічанського відділу

Кукуруза Ростислав Володимирович

Начальник Куп’янського відділу

Яциченко Дмитро Олександрович

Начальник Шевченківського  відділу

Медяник Олексій Анатолійович

 

Лозівська місцева прокуратура

Керівник

Білодід Ігор Миколайович

Перший заступник

Миргородський Едуард Олексійович

Заступник

Науменко Валерій Віталійович

Заступник

Нєстєров Дмитро Ігорович

Начальник Балаклійського відділу

Коваленко Ігор Олексійович

Начальник Барвінківського відділу

Ткаченко Олександр Вікторович

Начальник Близнюківського відділу

Павлюченко Андрій Сергійович

 

Первомайська місцева прокуратура

Керівник

Говоруха Володимир Вікторович

Перший заступник

Травкін Роман Володимирович

Заступник

 Щербак Костянтин Володимирович

Заступник

Дальока Микита Сергійович

Начальник Зачепилівського відділу

Балюк Богдан Сергійович

Начальник Кегичівського відділу

Старишко Вадим Вікторович

Начальник Красноградського відділу

Герман Геннадій Юрійович

Начальник Нововодолазького відділу

Біляєв Євгеній Олександрович

Начальник Сахновщинського відділу

Зливка Світлана Павлівна

 

Чугуївська місцева прокуратура

Керівник

Мишков Ярослав Євгенович

Перший заступник

Єна Іван Володимирович

Заступник

Черкашина (Власова ) Оксана Юріївна

Заступник

Довжич Євген Віталійович

Начальник Великобурлуцького відділу

 Кулик Костянтин Іванович

Начальник Вовчанського відділу

Єфремов Вадим Едуардович

Начальник Зміївського відділу

Макаренко Михайло Михайлович