Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
Важлива інформація !
Шановні заявники та запитувачі інформації !

 

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 №530-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом CARS-CoV-2»,  уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 №87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»,   наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед працівників органів прокуратури», наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 № 147 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури та встановлено особливий порядок їх роботи.

У зв’язку з цим на час дії карантину у  Харківській обласній прокуратурі  проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів призупинено.

З метою забезпечення прав громадян відповідно до вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації»  звернутися до обласної прокуратури  можна:

- поштою на адресу: 61001, м.Харків, вул.Богдана Хмельницького, 4;
- на адресу електронної пошти:  [email protected];
- на телефон  «гарячої лінії» обласної прокуратури 732-02-44, 066-171-86-31;
- через скриньку, що розташована на 1 поверсі у будівлі обласної прокуратури  за адресою: м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 4;
- із запитом на публічну інформацію на телефон/факс 732-65-59, 066-171-86-31 або на адресу електронної пошти: [email protected].

Поштові адреси, номери телефонів «гарячої лінії» та електронні адреси окружних прокуратур розміщено на офіційному вебсайті обласної прокуратури  у рубриці «Приймальня громадян. Інформація про підпорядковані прокуратури».Громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Особи, які не є громадянами України і законно знаходяться на її території, мають таке ж право на подання звернення, як і громадяни України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.

Згідно з вимогами ст.16 Закону України «Про звернення громадян» скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об’єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі, що не позбавляє громадянина права звернутися до суду відповідно до чинного законодавства, а в разі відсутності такого органу або незгоди громадянина з прийнятим за скаргою рішенням – безпосередньо до суду.

Звертаючись з письмовою заявою до органів обласної прокуратури, необхідно дотримуватись вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян». Зокрема, у зверненні обов’язково повинно бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання заявника, суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги, дата та підпис.

Звернення може бути усним чи письмовим, надісланим поштою або переданим громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет,  засобів електронного зв’язку (електронне звернення).  Електронні звернення до Харківської обласної прокуратури приймаються на адресу електронної пошти: [email protected].

Усне звернення, окрім подачі на особистому прийомі, може бути подане на телефон «гарячої лінії» обласної прокуратури 732-02-44, 066-171-86-31.

Особистий прийом громадян керівниками окружних прокуратур проводиться щопонеділка з 14.00 до 17.00 та щочетверга з 10.00 до 12.00.  

У Харківській обласній прокуратурі прийом громадян здійснюється працівниками відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів за попередньою перевіркою документів, що засвідчують особу, яка звернулась на прийом, щоденно з 10.00 до 13.00 та з 13.45 до 17.00 (у  п’ятницю -  до 16.00).

Працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів організовують особистий прийом керівника обласної прокуратури,  першого заступника, заступників керівникам обласної прокуратури, зокрема вивчають підстави для проведення особистого прийому (зміст порушеного питання, наслідки розгляду попередніх звернень, прийняті рішення тощо).

Особистий прийом громадян першим заступником та заступниками керівника обласної прокуратури  здійснюється згідно з графіком, затвердженим керівником обласної прокуратури. Вказані посадові особи здійснюють особистий прийом громадян у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівниками самостійних структурних підрозділів апарату обласної прокуратури, керівниками окружних прокуратур.

Прийом громадян керівником обласної прокуратури здійснюється за попереднім записом. Попередній запис громадян на особистий прийом до керівника обласної прокуратури розпочинається на наступний день після проведення ним особистого прийому та завершується за п'ятнадцять днів до передбаченої графіком дати здійснення прийому.

Прийом громадян керівником обласної прокуратури здійснюється  за  зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.  

Працівники відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів за відсутності підстав для прийому керівництвом обласної прокуратури  надають  громадянам відповідні роз’яснення.

Розгляд заяв та особистий прийом громадян з питань кримінального провадження здійснюється з урахуванням вимог Кримінального процесуального кодексу України.

Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів   Харківської обласної прокуратури знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Б. Хмельницького, 4.

Телефони: 732-65-55, 732-02-44

Г Р А Ф І К
прийому громадян керівництвом
Харківської обласної прокуратури

 

 

 

Керівник Харківської обласної прокуратури
Фільчаков О.В.

1, 3 середа з 10.00 до 12.00
2, 4 середа з 15.00 до 17.00

 

 

Перший заступник керівника обласної прокуратури
Лимар В.Л.

вівторок з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 16.00

 

 

Заступник керівника обласної прокуратури
Муратов С.С.

понеділок з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 16.00

 

 

Заступник керівника обласної прокуратури
Кравченко А.Г.

четвер з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 16.00
  Заступник керівника обласної прокуратури
Сузий О.А.
 п'ятниця з 10.00 до 12.00, з 14.00 до 15.30

___________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                                              З Р А З О К звернення (заяви, скарги, клопотання)

                                                                                              Керівнику Харківської обласної прокуратури

                                                                                              

                                                                                              Керівнику окружної прокуратури

                                                                                             _______________________

                                                                                             

                                                                                              Прізвище, ім’я, по батькові

                                                                                              заявника, місце проживання, 

                                                                                              телефон.

 

                                               З В Е Р Н Е Н Н Я (заява, скарга, клопотання)

 

            Суть оскарженого питання ________________________________

 

            Вимога (прохання) до прокурора __________________________

 

            дата                                                                                       підпис

 

___________________________________________________________________________________________________________________________

 До уваги внутрішніх переселенців з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя!

З метою виявлення порушень конституційних прав і свобод громадян України – вимушених переселенців з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, фактів серйозних порушень міжнародного гуманітарного права та прав людини, внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованого півострова можуть звернутись до Харківської обласної прокуратури для Skype зв’язку з прокуратурою Автономної Республіки Крим в понеділок, вівторок та четвер з 10.00 до 13.00 год. у приміщенні Харківської обласної прокуратури (м.Харків, вул. Богдана Хмельницького, 4).

Попередній запис не є обов’язковим.
Попередній запис та довідки за телефоном: (044) 596 73 57.

ГРАФІК
прийому громадян керівництвом прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

Керівник прокуратури
Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

ПОНОЧОВНИЙ
Ігор Миколайович

 

Четвер
з 10 год. до 13 год.
(за адресою: м. Київ,
вул. Ділова, 24)

Перший заступник керівника прокуратури
Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

СЕКРЕТАР
Віталій Віталійович

Вівторок
з 10 год. до 13 год.
(за адресою: м. Київ,
вул. Ділова, 24)

Заступник керівника прокуратури
Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

СУЛЕЙМАНОВ
Наріман Ресутович

Понеділок
з 14 год. до 17 год.
(за адресою: м. Київ,
вул. Ділова, 24)

Керівник прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя приймає громадян за попереднім записом за зверненнями, у задоволенні яких відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їх дій чи рішень.
Заступники керівника прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя приймають громадян без попереднього запису в день їх звернення згідно з графіком прийому громадян, у разі незгоди з діями чи рішеннями, прийнятими керівниками самостійних структурних підрозділів прокуратури.