«Важлива інформація !
Шановні заявники та запитувачі інформації!

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 №530-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом CARS-CoV-2»  уведеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 №87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення»,   наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед працівників органів прокуратури», наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 № 147 «Про призупинення проведення особистого прийому громадян» тимчасово обмежено допуск до адміністративних будівель органів прокуратури та встановлено особливий порядок їх роботи.
У зв’язку з цим на час дії карантину у Харківській обласній прокуратури проведення особистого прийому заявників, запитувачів інформації, депутатів усіх рівнів призупинено.
З метою забезпечення прав громадян відповідно до вимог законів України «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації»  звернутися до обласної прокуратури можна:

- поштою на адресу: 61001, м.Харків, вул.Богдана Хмельницького, 4;
- на адресу електронної пошти:  zvern@khar.gp.gov.ua;
- на телефон  «гарячої лінії» прокуратури області 732-02-44;
- через скриньку, що розташована на 1 поверсі у будівлі обласної прокуратури за адресою: м.Харків, вул. Богдана Хмельницького, 4;
- із запитом на публічну інформацію на телефон/факс 732-65-59 або на адресу електронної пошти: publinf@khar.gp.gov.ua.

Поштові адреси, номери телефонів «гарячої лінії» та електронні адреси місцевих прокуратур розміщено на офіційному вебсайті обласної прокуратури у рубриці «Приймальня громадян. Інформація про підпорядковані прокуратури».

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в органах Харківської обласної прокуратури встановлений такий режим роботи:

- початок роботи з 8 години – упродовж робочого тижня;
- перерва на обід з 12 години до 12 години 45 хвилин – упродовж робочого тижня;
- кінець робочого дня в понеділок, вівторок, середу та четвер – о 17 годині, у п’ятницю – о 15 годині 45 хвилин;
- вихідні дні – субота і неділя.

Напередодні святкових та неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на одну годину».

Приймання запитів та надання інформації
Інші відомості
Інформаційно-довідкові матеріали
Організація роботи з питань доступу до публічної інформації