Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.05.2024

Прокурори працюють над фіксацією кожного воєнного злочину, вчиненого окупантами — Дмитро Чубенко

В ефірі для телеканалу «Рада» спікер Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко розповів про специфіку роботу прокурорів Харківщини — регіону, який з першого дня повномасштабного вторгнення щодня потерпає від обстрілів з боку рф.

Документування воєнних злочинів, вчинених рф, є одним з пріоритетів у роботі правоохоронних органів Харківщини і прокуратури зокрема.
 
Робота на місцях влучань, належний збір доказової бази, ретельна фіксація кожного воєнного злочину, вчиненого державою-агресоркою, — прокурори щоденно вживають усіх можливих заходів, щоб відновити справедливість і кожен винний поніс невідворотне покарання.
 
«Конкретні особи серед військово-політичного керівництва рф безперечно будуть відповідати за рішення, які вони ухвалювали», — підкреслив спікер обласної прокуратури.
 
Щодо розслідування воєнних злочинів Дмитро Чубенко зазначив, що у своїй роботі прокурори Харківщини орієнтуються на стандарти роботи Міжнародного кримінального суду.
 
«Наразі маємо близько 400 обвинувальних вироків особам, які перейшли на бік ворога або допомагали окупантам», — додав Дмитро Чубенко.
 

кількість переглядів: 121