03.08.2015

Прокуратура через суд наполягає оштрафувати фірму за постачання КП «беушних» автомобілів

Прокуратура м. Харкова направила до господарського суду області три позови про стягнення штрафних санкцій з одного з торгівельно-виробничих підприємств за неналежне виконання договорів на постачання автомобілів комунальному підприємству міста.

За інформацією прокурора м. Харкова Андрія Гончаренка, фірма, яка продала підприємству неякісну техніку і зірвала терміни її надходження, повинна сплатити до державного бюджету 768 тис. грн. штрафу.
 
У 2014 році за результатами конкурсних торгів КП, яке займається ремонтом багатоквартирних будинків, уклало з переможцем тендеру три договори на постачання автомобілів на загальну суму 1,9 млн. грн., виділених з місцевого бюджету. Однак техніка надійшла не нова, а з певним пробігом і її повернули.
 
«Через зрив термінів постачання під загрозу було поставлено своєчасність усунення аварійних ситуацій та стабільність  капітального і поточного ремонтів будинків харків’ян. У зв’язку з цим прокуратура звернулася до суду з вимогою оштрафувати недобросовісну фірму», - розповів А. Гончаренко.
 
Наразі позови знаходяться на розгляді суду.
 
Відділ зв’язків із громадськістю та
ЗМІ прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2833