08.11.2016

Прокуратура передала до суду справу ОЗГ, яка вимагала гроші з перевізників

Прокуратура області скерувала до Орджонікідзевського районного суду м. Харкова обвинувальний акт щодо злочинної групи з чотирьох харків'ян, які вимагали у автоперевізників гроші за "кришування".

Як розповів начальник управління прокуратури області Олександр Шевченко, двом зловмисникам оголошено підозру за фактом вимагання, вчиненого організованою групою (ч. 4 ст. 189 КК України). Ще двом, окрім вимагання, інкримінується незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами (ч. 4 ст. 189, ч. 1 ст. 263 КК України).
 
Досудовим розслідуванням встановлено, що один з обвинувачених - 58-річний харків'янин організував та очолив злочинну групу, до складу якої увійшли 51-річний чоловік та двоє братів (44 та 52 років).
 
"Зловмисники під загрозою фізичного насильства та пошкодження майна вимагали гроші з водіїв, які перевозили пасажирів. З водіїв автобусів, у яких розміщено до 10 посадочних місць, зловмисники брали 100 грн. З більшою кількістю місць - 200 грн.", - розповів О. Шевченко.
 
"Працювали" зловмисники протягом 2015-2016 років. Наразі встановлено 6 постраждалих водіїв.
 
Під час обшуків за місцем мешкання фігурантів справи у підозрюваних вилучено гранату РГД, револьвер системи Наган та гроші.
 
Наразі обвинувальний акт знаходиться на розгляді суду.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2091