28.11.2016

Прокуратура вимагає покарати майора, який "кришував" торгівлю алкоголем без ліцензії у кафе

Прокуратура скерувала до апеляційного суду області апеляційну скаргу з вимогою визнати винним співробітника правоохоронних органів, якого затримали під час одержання неправомірної вигоди, за ч. 2 ст. 369 КК України та призначити йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Як розповів начальник управління прокуратури області Іван Тарасов, у ході слідства встановлено, що у жовтні 2012 року майор міліції вимагав у керуючого справами одного із кафе, розташованому у Холодногірському районі міста, 4 тис. грн. За ці гроші він пообіцяв "закрити очі" на те, що у закладі продають алкоголь, не маючи на це необхідної ліцензії. Гроші правоохоронець отримав у два транші по 2 тис. грн.", - розповів І. Тарасов.
 
У судовому слідстві 39-річний підозрюваний свою вину не визнав. Наполягав на тому, що ніяких грошей від керуючого кафе не вимагав, а просто взяв їх у борг. При цьому керуючий розповів у суді, що хабар у нього таки вимагали.
 
Ленінський районний суд не побачив злочину у діях оперуповноваженого одного з районних відділів міста та виправдав чоловіка.
 
Однак прокуратура не погодилася з рішенням суду першої інстанції і звернулася в апеляцію.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2611