05.12.2016

Прокуратура відстояла в апеляції 10 років позбавлення волі для рецидивіста, який ледь не вбив екс-дружину

Прокуратура оскаржила в апеляції вирок Лозівського міськрайонного суду області та відстояла більш суворе покарання для 62-річного мешканця області, який намагався позбавити життя колишню дружину.

Як розповіла начальник управління прокуратури області Тетяна Сотнікова, у лютому 2012 року зловмисник, який раніше був судимий за вбивство людини,  разом зі своєю колишньою дружиною перебували вдома (після розлучення подружжя продовжувало проживати у спільній квартирі). Під час застілля між ними виник конфлікт. Чоловік взяв зі столу ніж та вдарив жінку у груди. Потім, злякавшись відповідальності, заштовхав її у шафу та втік.
 
Через деякий час жертва прийшла до тями, вибралася з шафи та зателефонувала родичам, які викликали швидку допомогу. Врятувати життя жінки вдалося завдяки своєчасному хірургічному втручанню.
 
Під час судового слідства зловмисник свою вину не визнав. Стверджував, що жінка сама нанесла собі травми.
 
Суд першої інстанції визнав чоловіка винним у закінченому замаху на вбивство, вчиненому особою, що раніше вчиняла умисне вбивство (ч. 2 ст. 115, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України).
 
"Однак суд без належного мотивування призначив м'якіше покарання, ніж передбачене санкцією статті. Прокуратура не погодилася та оскаржила вирок в апеляції", - пояснила Т. Сотнікова.
 
Колегія судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Харківської області погодилася з доводами прокурора та призначила зловмиснику покарання у вигляді  10 років позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2417