27.12.2016

Прокуратура довела у суді провину хулігана, який біля одного з кафе у центрі міста нізащо зарізав хлопця

Прокуратура області у Київському районному суді м. Харкова довела вину 26-річного харків'янина, який влаштував бійку у кафе та зарізав хлопця.

Чоловік отримав вирок одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: хуліганство та умисне вбивство (ч. ч. 1,4 ст. 296, п. 7 ч. 2 ст. 115 КК України).
 
За інформацією начальника управління прокуратури області Тетяни Сотнікової, зловмисника засуджено до 13 років позбавлення волі.
 
Обставини справи:
 
У жовтні 2014 року чоловік перебував разом з двома друзями в одному з кафе на вул. Ярослава Мудрого (колишня вул. Петровського) у Харкові. Близько опівночі він посварився з відвідувачами закладу з іншої компанії через розбіжності поглядів на життя в державі. Вчинив бійку та відлупцював трьох відвідувачів.
 
Хулігана попросили покинути заклад. Зловмисник, взявши зі столу ніж для нарізки м'яса, вийшов на вулицю і продовжив з'ясовувати стосунки.
 
Як результат, злодій поранив опонентів та перерізав горло 18-річному хлопцю, що стояв неподалік від кафе та взагалі не брав ніякої участі у конфлікті.
 
Довідково:
 
Вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 3074