Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
26.04.2017

Прокуратура направила до суду справу щодо отруєння неповнолітніх у аквапарку "Джунглі"

Харківська місцева прокуратура №5 передала до Комінтернівського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно начальника техвідділу одного з ТОВ за фактом неналежного виконання службових обов'язків щодо охорони життя та здоров'я неповнолітніх, що спричинило істотну шкоду здоров'ю потерпілих (ч. 1 ст. 137 КК України).

За інформацією керівника місцевої прокуратури Андрія Бугаєва, досудовим розслідуванням встановлено, що начальник техвідділу товариства, яке орендувало приміщення з басейнами на території аквапарку та відповідало за якість води у них, допустила значне перевищення вмісту хлору у 5-и басейнах (за даними експертизи у 1,5 - 24,7 разів).
 
Нагадаємо, у березні поточного року 5 неповнолітніх  відпочивали у  аквапарку та купалися в басейнах, де вода не відповідала гігієнічним вимогам. Після відпочинку дітям стало зле. Їм викликали швидку медичну допомогу. Медики з'ясували, що вони отруїлися  водою з басейну. Згідно висновків судово-медичних експертиз діти отримали гостре інгаляційне отруєння хлоровмісною речовиною.
 
Всі постраждалі пройшли амбулаторне лікування. Наразі життю та здоров'ю дітей нічого не загрожує.
 
Максимальна санкція статті передбачає 3 роки позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2873