13.09.2017

Прокуратура передала до суду справу поштарки, яка зімітувала розбійний напад

Вовчанський відділ Чугуївської місцевої прокуратури направив до Вовчанського районного суду області обвинувальний акт за фактом завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину, дачі завідомо неправдивих показань, заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384, ч. 2 ст. 191 КК України).

За інформацією першого заступника керівника місцевої прокуратури Івана Єни, у скоєнні злочину підозрюється 53-річна співробітниця місцевого відділення поштового зв'язку.
 
У ході досудового розслідування встановлено, що у травні поточного року, знаходячись на робочому місці, поштарка зімітувала розбійний напад на себе. Вона розсипала по підлозі та на робоче місце пральний порошок, розкидала по приміщенню предмети та зв'язала собі скотчем ноги та руки. Після цього зателефонувала своєму чоловіку та повідомила, що на неї невідомі скоїли розбійний напад.  Він викликав працівників поліції.
 
Поліцейським жінка розповіла вигадану історію розбійного нападу на себе та про викрадення понад 5 тис. грн. з каси. Проте у ході розслідування правоохоронці з'ясували, що розбій вигаданий та інсценований, а гроші жінці знадобилися, щоб віддати борг листоноші того ж  відділення зв'язку.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 417