08.11.2017

Прокуратура вимагає покарати керівницю соцзахисту, яка у змові з луганчанином розробила схему заробітку на псевдопереселенцях

Харківська місцева прокуратура №1 скерувала до Ленінського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно одного із керівників Управління праці та соціального захисту населення Холодногірського району міста і мешканця Луганщини, які розробили схему заробітку на псевдопереселенцях.

За інформацією керівника місцевої прокуратури Катерини Шевцової, 40-річній жінці-керівнику оголошено підозру за фактом службового підроблення та пропозиції і надання неправомірної вигоди службовій особі за попередньою змовою (ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 369 КК України).
 
24-річному мешканцю м. Луганська - за ч. 3 ст. 369 КК України (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі за попередньою змовою).
 
Наразі встановлено, що чоловік передав жінці копії паспортів мешканців Луганщини. Зловмисники на їх основі мали скласти низку фіктивних документів, які б підтверджували факт проживання внутрішньо переміщених осіб з Луганської області в Холодногірському районі міста Харкова. Однак власники паспортів насправді не змінювали своє місце мешкання.
 
Присвоївши громадянам відповідний статус, службовець планувала отримувати грошові виплати та пенсії, передбачені чинним законодавством для переселенців. Щоб реалізувати схему, керівниця запропонувала "підзаробити" своїй підлеглій та підробити необхідні документи. Однак працівниця соцзахисту не захотіла брати участь у незаконній схемі та звернулася до правоохоронців.
 
Зловмисникам загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 173