Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
22.11.2017

Прокуратура домоглася покарання для чоловіка, який жорстоко вбив собаку (відео)

Жовтневий районний суд м. Харкова визнав винним 51-річного раніше судимого харків'янина-виконавця вбивства вівчарки у жорстокому поводженні з тваринами (ч. 1 ст. 299 КК України).   

За інформацією заступника керівника Харківської місцевої прокуратури №2 Владислава Грюка, суд, додавши частково не відбуте покарання за вчинену раніше крадіжку, призначив зловмиснику 3 роки і 4 місяці позбавлення волі.
 
Обставини справи:
 
Подія сталася у липні поточного року.  40-річний мешканець Новобаварського району Харкова найняв місцевого п'яничку для вбивства своєї собаки та навіть видав знаряддя злочину - молоток. У якості винагороди пообіцяв пляшку горілки.
 
Виконавець тримав вівчарку за ошийник та бив по голові молотком. Одна з сусідок почула скавчання тварини. Жінка вийшла на вулицю і побачила жахливу картину. Вона викликала зоозахисників та поліцію.
 
На жаль, врятувати вівчарку не вдалося. За висновками експертного дослідження смерть собаки настала в результаті черепно-мозкової травми від ударів молотком. Нанесені рани спричинили тяжкі страждання тварині перед смертю.
 
Господар собаки так і не зміг зрозуміло сформулювати причину, через  яку вирішив позбавитися тварини та ще й у такий жахливий спосіб. 
 
Довідково: 
 
40-річного харків'янина, який замовив вбивство власної собаки, суд визнав винним у підбурюванні та пособництві в знущанні над твариною (ч. ч. 4, 5 ст. 27, ч. 1 ст. 299 КК України) та призначив йому покарання - 3 місяці арешту. Не погодившись із занадто м'яким вироком, прокуратура оскаржила рішення суду пршої інстанції в апеляції, наполягаючи на більш суворому покаранні.
 
 
Коментар прокурора Новобаварського відділу Харківської місцевої прокуратури №2 Костянтина Хаменушка
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2992