Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.12.2017

Прокуратура довела вину шахрая, що за схемою "ваш син в поліції" ошукав довірливих жінок майже на 150 тис. грн.

Жовтневий районний суд м. Харкова підтримав позицію  Харківської місцевої прокуратури №2 та визнав винним раніше судимого за обіг наркотиків та психотропних речовин 57-річного охоронця у шахрайстві (ч.ч. 1, 2 ст. 190 КК України).

Як розповів керівник місцевої прокуратури Олександр Фільчаков, суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 2,5 років позбавлення волі. Однак прокурор у ході судового засідання просив для телефонного шахрая більш суворого покарання. Тому зараз прокуратура готує апеляційну скаргу з вимогою засудити чоловіка до 3 років позбавлення волі.
 
"Прокуратура довела у суді 3 епізоди злочинів, скоєних у квітні 2017 року. Чоловік вибирав із довідника випадкові номери та телефонував на них. Якщо слухавку знімала жінка, він представлявся адвокатом і повідомляв, що їх онук або син скоїв злочин та потрапив до поліції. Щоб його не притягли до кримінальної відповідальності, потрібно заплатити. За грошима приїжджав додому до своїх жертв сам", - пояснив О. Фільчаков.
 
Найстаршою потерпілою стала 81-річна бабуся. Вона віддала шахраю гривні, долари США та Євро на загальну суму в еквіваленті понад 25 тис. грн. та золоті каблучки, персні і сережки вартістю понад 27 тис. грн.
 
Всього у довірливих бабусь та матусь зловмисник виманив грошей та коштовностей на загальну суму майже 150 тис. грн.
 
Довідково:
 
На вимогу прокуратури чоловіка взяли під варту одразу після оголошення вироку у залі суду.
 
Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 7155