06.12.2017

30 ударів ножицями. Прокуратура домоглася довічного ув'язнення для вбивці

На вимогу Ізюмської місцевої прокуратури Куп'янський міськрайонний суд Харківської області визнав винним 27-річного місцевого жителя, раніше судимого за корисливі злочини, відразу за кількома найтяжчими статтями Кримінального кодексу України.

Як розповів заступник керівника місцевої прокуратури Олександр Михалік, чоловіка засуджено до довічного позбавлення волі.
 
Обставини справи:
 
Влітку 2016 року зловмисник завітав у гості до нового знайомого. Разом вони вживали алкоголь. Гість дізнався, що товариш проживає один та  вирішив його вбити і заволодіти майном з оселі. Він взяв металеві ножиці та близько 30 разів ударив ними свою жертву у голову, шию та груди. Від отриманих травм 44-річний господар помер.
 
Вбивця не гребував нічим - серед вкраденого були і велосипед, і килим, і акустична система. Крім того, злодій забрав мобільний телефон та ключі від квартири чоловіка. Він ще кілька днів ходив на місце злочину, де знаходилося тіло жертви, щоб винести з квартири цінності.
 
Викрили та затримали зловмисника через кілька днів після скоєння вбивства.
 
Довідково:
 
Суд визнав чоловіка винним у розбої, поєднаному із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, умисному вбивстві з корисливих мотивів та таємному викраденні чужого майна, вчиненому повторно та поєднаному з проникненням у житло (ч. 4 ст. 187, п. 6 ч. 2 ст. 115, ч.ч. 2,3 ст. 185 КК України).
 
Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
 
 

Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 158