Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
11.12.2017

Сирота втратив квартиру, яку заповіла бабуся. Прокуратура підозрює директора дитбудинку у службовій недбалості (відео)

Харківська місцева прокуратура №4 повідомила про підозру директору одного з дитячих будинків Харкова за ч.2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Володимир Купріянов, посадовцю інкримінується несумлінне ставлення до своїх службових обов’язків, у результаті чого вихованець дитбудинку 1998 р.н. не зміг успадкувати однокімнатну квартиру вартістю понад півмільйона гривень.
 
У 2010 році бабуся заповіла своєму 12-річному онуку квартиру, розташовану у спальному районі Харкова. Оскільки матір дитини позбавили батьківських прав, а тато помер, хлопець з 2011 року виховувався в одному з дитбудинків міста.
 
«У 2015 році бабуся хлопчика померла. Її близька подруга відразу передала керівництву дитбудинку заповіт та документи на квартиру, яку мав успадкувати сирота. Однак протягом півтора року директор закладу, яка відповідно до закону була опікуном неповнолітньої дитини, нічого не зробила, аби хлопець успадкував житло та інше майно від бабусі. Така бездіяльність посадовця призвела до того, що квартиру сироти протиправно за підробленими документами привласнили інші люди і перепродали кілька разів», - розповів В. Купріянов.
 
Наразі законний спадкоємець квартири змушений проживати у гуртожитку технікуму, де навчається. Готується позов до суду про визнання договорів продажу житла протиправними.
 
За клопотанням прокуратури в рамках кримінального провадження суд наклав арешт на спірну квартиру.
 
Прокуратура контролює хід розслідування кримінального провадження.
 
 Коментар: Андрій Сапсай - перший заступник керівника Харківської місцевої прокуратури №4
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 3600