22.02.2018

Прокуратура домоглася довічного позбавлення волі для харків'янина, який вчинив подвійне вбивство

Орджонікідзевський районний суд м. Харкова підтримав позицію Харківської місцевої прокуратури №3 та визнав винним 37-річного харків'янина у подвійному вбивстві (п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України).

 За інформацією керівника місцевої прокуратури Руслана Скуратовича, обвинуваченого засуджено до найвищої міри покарання - довічного позбавлення волі.
 
"Судове слідство тривало більше 5 років. На самому початку розслідування обвинувачуваний повністю визнав свою вину та давав свідчення, але у подальшому повністю заперечив свою причетність до вчинення злочину. Однак прокуратура надала суду достатньо доказів, що підтверджують вину чоловіка", - розповів Р. Скуратович.
 
Прокурор довів у суді, що 30 листопада 2011 року близько 20.00 обвинувачуваний перебував в одному з комп'ютерних клубів міста. До нього підійшов знайомий разом зі своїм товаришем та став вимагати пригостити пивом або дати на алкоголь гроші. У разі незгоди чоловіки обіцяли "вмовити" фізично.
 
Обвинувачуваний погодився, але повідомив, що грошей у нього при собі немає і за ними потрібно йти додому. Разом вони пішли до домоволодіння чоловіка. Там замість коштів він взяв саморобний револьвер системи Наган.
 
Дорогою до кіоску чоловік вихопив зброю та один раз вистрелив у голову товариша і ще чотири рази у голову знайомого жертви. Потім зробив ще один - "контрольний" постріл у голову товариша.
 
Від отриманих травм товариш помер на місці. Другий молодик - через місяць у лікарні.
 
З місця злочину зловмисник утік. Револьвер викинув у сміттєвий бак біля одного з будинків на пр. Петра Григоренка. Затримали його вже наступного дня.
 
Довідково:
 
Наразі вирок не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1778