12.03.2018

Прокуратура довела у суді вину фермера, який самовільно засіяв поля кукурудзою. Засуджений вже відшкодував завдані збитки

Шевченківський районний суд Харківської області підтримав позицію прокуратури та визнав винним 46-річного директора  одного із фермерських господарств у самовільному зайнятті земельних ділянок (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

Як розповів керівник Ізюмської місцевої прокуратури Володимир Калюга, йдеться про земельну ділянку державної форми власності загальною площею понад 70 га що знаходиться неподалік с. Безмятежне Шевченківського району.
 
"Прокуратура довела у суді, що навесні 2017 року чоловік самовільно зайняв земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Співробітники очолюваного засудженим фермерського господарства засіяли ділянку кукурудзою, обробляли землю та зібрали врожай. Підприємець повідомив їм, що всі сільгоспроботи проводяться згідно з чинним законодавством, а ділянки він взяв в оренду", - розповів В. Калюга.
 
Суд призначив чоловіку покарання у вигляді штрафу в розмірі 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Крім того за сприяння Шевченківського відділу місцевої прокуратури фермер відшкодував понад 100 тис. грн. завданих державі збитків.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 379