23.07.2018

Безробітний, затриманий на збуті великої партії кокаїну, чекатиме суду під вартою

Київський районний суд м. Харкова на вимогу прокуратури області обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у сумі понад 1,4 млн. грн. чоловіку, підозрюваному у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних засобів та особливо небезпечної психотропної речовини (ч. 2, ч. 3 ст. 307 КК України).

За інформацією начальника відділу прокуратури області Павла Угровецього, 32-річного зловмисника затримали «на гарячому» минулого тижня - під час спроби збуту чергової партію кокаїну.
 
Під час досудового розслідування встановлено, що безробітний мешканець Харківської області торгував в Україні кокаїном, метадоном та амфетаміном, що завозилися контрабандою з однієї з країн Європи.
 
«Придбаний товар наркодилер зберігав у себе вдома. Клієнтів він знаходив через особисті контакти у середовищі наркозалежних людей. Встановлено, що навесні цього року підозрюваний продав за 6,2 тис доларів США 50 гр. кокаїну та більше 200 пігулок амфетаміну», - розповів П. Угровецький.
 
Затримали наркодилера під час спроби продати черговому клієнту 300 гр. кокаїну за 30 тис. євро.
 
Максимальна санкція статті передбачає 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Прес-служба покуратури Харківської області

кількість переглядів: 3170