17.12.2018

Прокуратура в апеляції відстояла найсуворіше покарання для сільського ревнивця, що розстріляв двох людей

Харківський апеляційний суд погодився з позицією прокуратури та залишив чинним вирок першої судової інстанції 38-річному чоловіку, що розстріляв колишню співмешканку з коханцем.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Ігор Чуб, раніше вироком Красноградського районного суду області чоловіка визнали винним у вбивстві двох осіб (п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України) та засудили до довічного позбавлення волі.
 
Нагадаємо, подія трапилася у вересні 2016 року в с. Мажарка Кегичівського району. Засуджений близько 7 років мешкав у цивільному шлюбі із 24-річною жінкою. В родині часто виникали сварки, чоловік систематично бив співмешканку та погрожував убити.
 
Не витримавши знущань, жінка пішла від нього до іншого. Коли ревнивець дізнався про це, він прийшов до оселі суперника та через вікно почав стріляти в коханців з мисливської рушниці. Господар будинку намагався заховатися в гаражі, однак зловмисник наздогнав його та розстріляв впритул.
 
Потім убивця повернувся до будинку та добив жінку, яка на той момент вже стікала кров’ю від вогнепального поранення. Після жорстокої розправи чоловік спокійно пішов до батьків, де його того ж вечора затримали правоохоронці.
 
Засуджений не погодився з вироком першої судової інстанції та подав апеляційну скаргу. Завдяки принциповій та послідовній позиції прокурора, Харківський апеляційний суд не пом’якшив покарання. За подвійне вбивство чоловік проведе решту життя за ґратами.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1987