05.02.2019

Директор учкомбінату підозрюється у «торгівлі» посвідченнями лісоруба (фото)

Харківська місцева прокуратура №2 спільно з УЗЕ в області ДЗЕ Нацполіції України та співробітниками Київського відділу поліції ГУНП в області викрили одного із керівників приватного акціонерного товариства, яке надає послуги з навчання, під час одержання неправомірної вигоди.

За даними слідства виконавчий директор учбового комбінату систематично вимагав та отримував від громадян неправомірну вигоду за видачу посвідчень що дозволяють виконувати роботи з підвищеною небезпекою, зокрема лісоруба, без проходження відповідного навчання. Вартість одного такого посвідчення чоловік оцінив у 3 тис. грн.
 
Наразі відомо про щонайменше два факти вимагання та отримання неправомірної вигоди на загальну суму 6 тис. грн.
 
За інформацією керівника місцевої прокуратури Олександра Фільчакова, кримінальне провадження розпочато за ч .4 ст. 368-3 КК України (одержання службовою особою  юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми неправомірної вигоди для себе за вчинення дій з використанням наданих їй повноважень в інтересах того, хто надає таку вигоду, вчинені повторно, поєднані з вимаганням неправомірної вигоди).
 
Слідчі дії тривають, встановлюються всі обставини події. Вирішується питання щодо затримання посадовця в порядку ст. 208 КПК України та оголошення про підозру.
 
 
 
 
 
 
 
 


Прес-служба прокуратури Харківської області
 
 
 

кількість переглядів: 2302