20.03.2019

Усіх підозрюваних у вбивстві солдата під Чугуєвом взяли під варту

На вимогу прокуратури Чугуївський міський суд обрав для усіх підозрюваних у вбивстві військовослужбовця неподалік Чугуєва запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомив заступник керівника Чугуївської місцевої прокуратури Євген Довжич.
Нагадаємо, тіло 26-річного солдата-контрактника з чисельними колото-різаними ушкодженнями виявили в лісосмузі неподалік військової частини 16 березня.
 
За попередніми даними слідства, організатором убивства стала 22-річна знайома загиблого військовослужбовця. Для розправи над чоловіком дівчина залучила трьох хлопців віком від 15 до 18 років, з якими також раніше була знайома.
 
За даними, що зараз перевіряються слідчим шляхом, мотивом вбивства  стало бажання наживи. Нібито дівчина дізналася, що військовий отримав чималу виплату на банківську картку. Вона підмовила знайомих побити солдата. Жертву заманили до лісосмуги та спочатку побили, а потім жінка віддала наказ добити хлопця, і виконавці нанесли жертві чисельні поранення ножами. Розправу чинили двоє старших хлопців (16 та 18 років). А наймолодший знімав фото та відео злочину.
 
Після вбивства потерпілого пограбували: забрали банківську картку, телефон, інші особисті речі.
 
Двом безпосереднім виконавцям оголошено підозру у вбивстві з корисливих мотивів на замовлення, скоєному групою осіб (п. п. 6,11,12 ч.2 ст. 115 КК України). 22-річна дівчина підозрюється в організації вбивства (ч.3 ст. 27 п.п. 6,11,12 ч.2 ст. 115 КК України), а хлопець, що знімав – у співучасті (ч.5 ст.27 п. п. 6,11,12 ч.2 ст. 115 КК України).
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1055