Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
26.07.2019

Прокурор області повідомив про підозру в розкраданні бюджетних коштів одному із селищних голів на Харківщині

Прокурор Харківської області Юрій Данильченко вручив повідомлення про підозру селищному голові одного із населених пунктів Харківщини. Посадовцю інкримінується заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення та використання завідомо підроблених документів за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 2. ст. 28 ч. 4 ст. 358 КК України).

Наразі встановлено, що голова одного з селищ міського типу у змові з директором комерційного дорожньо-будівельного ТОВ розробили та реалізували злочинну схему привласнення бюджетних коштів. Зокрема, грошей, виділених на поточний ремонт місцевих автошляхів.
 
За даними слідства, підозрюваний у змові з директором ТОВ вніс до офіційних документів неправдиві дані щодо виконаних робіт з ремонту доріг. Насправді автошлях відремонтували тільки «на папері». Фактично жодних робіт не проводилося. Більш того, «лагодили» дорогу, яка мала якісне покриття та навіть не потребувала ремонту.
 
За попередніми підрахунками цей «ремонт» обійшовся майже у 200 тис. грн. бюджетних коштів.
 
Наразі за клопотанням прокуратури селищний голова відсторонений від посади. За даними слідства, інший фігурант кримінального провадження – директор ТОВ, переховується з метою уникнення покарання. Вирішується питання щодо оголошення його у міжнародний розшук.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2431