Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
13.09.2019

Під страхом кримінальної відповідальності «горе-фермер» відшкодував до бюджету 200 тис. грн. за самовільне захоплення землі

Ізюмський міськрайонний суд області підтримав позицію прокуратури та затвердив угоду про визнання винуватості у кримінальному провадженні щодо самовільного зайняття землі ( ч. 1 ст. 197-1 КК України).

Як розповів керівник Ізюмської місцевої прокуратури Станіслав Гальченко, чоловіка, що без жодних дозвільних документів засіяв державні землі, зобов’язали сплатити штраф у розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
У жовтні 2018 року мешканець фермер самовільно засіяв озиминою 152 га сільгоспугідь. При цьому чоловік обробляв ділянку без жодних дозвільних документів на землю. Як з’ясувало слідство, зазначені площі з 2005 року перебували у платному користуванні однієї з комунальних установ, тому розпоряджатися землями засуджений не мав права.
 
Протиправними діями державі було завдано майже 200 тис. грн. збитків. Під страхом кримінальної відповідальності «горе-фермер» добровільно відшкодував усю суму. Окрім того, згідно з вироком суду він має сплатити призначений штраф.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 2198