30.09.2019

Начальницю комунального підприємства на Харківщині підозрюють у незаконному заволодінні коштами у змові з підприємцем

Лозівська місцева прокуратура затвердила повідомлення про підозру виконувачу обов’язків начальника одного з комунальних підприємств(КП). Близнюківського району.

Як розповів керівник місцевої прокуратури Ігор Білодід, 40-річна жінка підозрюється в заволодінні чужим майном та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
 
За попередніми даними слідства, посадовиця у змові з приватним підприємцем незаконно заволоділа бюджетними грошима.
 
Так, між КП та приватною структурою був укладений договір, відповідно до якого фірма мала виконати роботи з руйнування на знесення будівель. Однак демонтаж проводився лише «на папері». Жодних робіт приватники не виконували, а до актів вносили неправдиві відомості. В. о начальника комунального підприємства в свою чергу підписувала фіктивні документи.
 
Таким чином у період з жовтня 2018 по березень 2019 рр. спільники незаконно заволоділи коштами в сумі понад 130 тис. грн.
Наразі фізичній особі-підприємцю також оголошено підозру за ч. 1 ст. 191, ч.1 ст. 358 КК України (незаконне заволодіння чужим майном, підроблення документів).
 
Досудове розслідування триває. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів. Максимальна санкція статей передбачає 8 років позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 1242