Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.01.2023

За клопотанням прокуратури арештовано корпоративні права підприємства, одним із власників якого є громадянин Республіки Білорусь (ФОТО)

За процесуального керівництва Новобаварської окружної прокуратури м. Харкова здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом колабораційної діяльності (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

Так, в ході проведення досудового розслідування встановлено значний ризик прийняття рішень керівництвом ТОВ, розташованого у Новобаварському районі м. Харкова, щодо подальшого забезпечення на території України провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором.
 
Серед власників та засновників підприємства — громадянин Республіки Білорусь. Йому належить 75 % статутного капіталу, що в грошовому еквіваленті складає 300 тис. гривень. 
 
19 січня 2023 року слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Харкова задовольнив клопотання прокурора та наклав арешт на корпоративні права громадянина РБ на суму 300 тисяч гривень. 
 
Наразі вживаються заходи щодо передачі вказаного майна у розпорядження Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. 
 
Досудове розслідування проводить СВ ВП №1 ХРУП №3 ГУНП в Харківській області за оперативного супроводу співробітників Управління СБУ в Харківській області.
 
 
Пресслужба Харківської обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 1965