Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.04.2016

Консультативна місія ЄС відкриває у Харкові представництво (фото)

Керівник місцевої прокуратури №5 Андрій Бугаєв зустрівся з представником Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) Харальдом Чарло.

На зустрічі обговорювалися нагальні питання реформування поліції та прокуратури. Зокрема, йшлося про необхідність чіткого розмежування повноважень різних слідчих підрозділів, налагодження максимально ефективної взаємодії між прокуратурами та поліцейськими відділами, впровадження у повсякденну роботу європейських стандартів забезпечення прав і свобод людини.
 
Андрій Бугаєв розповів про результати діяльності за перші 4 місяці роботи новостворених місцевих прокуратур. Поінформував про особливості організації роботи органів прокуратури в умовах реформування.
 
Харальд Чарло повідомив, що найближчим часом у двох містах України – Харкові та Львові – відкриються постійні представництва місії. Працюватимуть у цих офісах 40-50 фахівців із різних країн Європи. Також, за словами представника КМЄС, планується значно розширити штат консультантів, які займаються питаннями реформування саме прокуратури.
 
Сторони домовилися про подальшу співпрацю та спільну участь у навчальних заходах КМЄС.
 
Довідково:
 
Мета Консультативної місії Європейського Союзу - посилити та підтримати реформи сектору цивільної безпеки України і таким чином зробити свій внесок у їх планування та реалізацію.
 
Консультативна місія Європейського Союзу в Україні консультує та надає підтримку відповідним державним органам України у секторі цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів (поліції, прикордонної служби та служби безпеки) та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації).
 
 
 
 
Відділ зв'язків із громадськістю та
ЗМІ прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 3233