Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2016

Прокуратура Харківської області оголосила підозру депутату міськради за фактом розтрати 5 млн. грн.

Сьогодні прокуратура Харківської області оголосила підозру депутату Харківської міської ради, директору одного з комунальних підприємств (КП) міста за розтрату бюджетних коштів та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). За попередніми даними слідства, керівник КП нібито закупив спеціалізовані автомобілі на загальну суму понад 5 млн. грн.

Як повідомив заступник прокурора області Валерій Романов, договір з приватною фірмою був заключений, бюджетні кошти перераховані, однак транспортні засоби на підприємство так і не надійшли.
 
Лише через півроку, після того, як ситуацією на підприємстві зацікавилася прокуратура та почала розслідування, підприємство закупило автомобілі, що уже були у вжитку та не відповідають умовам договору. Поставлені автівки виявилися переобладнаними та з чималим пробігом.
 

Досудове розслідування проводить прокуратура області. Наступного тижня слідчі прокуратури звертатимуться до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення його від посади на час розслідування.
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 5382