Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.09.2018

Депутат облради підозрюється в земельних оборудках за так званою «кооперативною схемою» (відео)

Слідче управління прокуратури Харківської області проводить досудове розслідування за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України. Йдеться про незаконне заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та легалізацію доходів, отриманих незаконним шляхом.

У рамках кримінального провадження оголошено про підозру 50-річному депутату Харківської обласної ради. За попередніми даними слідства, депутат став одним із співзасновників обслуговуючого кооперативу, до статутних документів якого внесли недостовірні відомості про мету створення. «На папері» обслуговуючий кооператив мав «забезпечити житлом (будівництво житла) членів кооперативу».
 
Насправді землю, яку абсолютно безкоштовно отримали кооперативники від Харківської міськради, розділили на ділянки по 0,2 га та розпродали під приватну забудову. Збитки громаді склали понад 400 млн. грн.
 
Після оголошення підозри фігурант кримінального провадження виїхав до Російської Федерації. У зв’язку з цим прокуратурою Харківської області направлений повний пакет документів для звернення до Інтерполу з метою оголошення підозрюваного у міжнародний розшук.
 
Досудове розслідування триває.
 
 
Прес-служба прокуратури Харківської області

кількість переглядів: 3733